Začínáme s EFT

EFT (Emotional Freedom techniques) – terapie emoční svobody

Emoce nás provází celým životem .Nelze se jim vyhnout, prolínají se každou naší činností, každým naším zážitkem. Bez nich by život byl jen prázdným přežíváním. Každý by chtěl zažívat příjemné pocity, věřit si, být spokojeným a vyrovnaným člověkem, dobře vycházet s okolím, být milován apod. Jenže se to někdy nedaří. Během dne se často potýkáme s pocity nedostatečnosti, utápíme se v sebelítosti, štvou náš lidí v práci, jsme naštvaní na politiky, máme neshody v rodině, prožíváme různá zklamání, prožíváme strach a obavy z budoucnosti nebo nás sužují úzkostné pocity na každém kroku. Co s tím? Jak se tedy dostat do pohody a zvládat tyto "negativní" emoce a myšlenky?
Existuje technika, pomocí které se naučíte negativní emoce proměňovat. Technika EFT je jednoduchá a není třeba žádných speciálních dovedností. Na semináři se však naučíte víc, než jen samotnou techniku.

  • Získáte schopnost poradit si s obtížnými pocity.
  • Naučíte se klást si ty správné otázky a dívat se na své problémy tak, aby byly řešitelné.
  • Dozvíte se, jak negativní vzpomínky působí na náš život a proč je někdy těžké se jich "zbavit". A jak to provést pomocí EFT.
  • Naučíte se, jak zpracovávat své psychické potíže.
  • Naučíte se pracovat se svojí fyzickou bolestí.
  • a také se naučíte, jak vám EFT může pomoci uvěřit pozitivním afirmacím, které byste rádi dostali do svého podvědomí.

Nejedná se o výcvik terapeutů v EFT. Seminář je určen pro jednotlivce, kteří chtějí pracovat sami na sobě, uzdravovat sebe, své vztahy a život.

Maximální počet účastníků 10, proto neváhejte a přihlašujte se již nyní!
Vaše místo bude rezerované po zaplacení zálohy 300,- Kč - na účet v mBank 670100 - 2200553354 / 6210.

Kdy:
sobota 10.12.2011, 10 - 17.30 hod.

Kde: Václavská 6, Brno - střed, 3. patro, dveře č. 416

Cena: 1200,- Kč

V případě přihlášení dvou a více lidí současně je cena 900,- Kč (sleva 25%) . Využijte této možnosti a vezměte s sebou kamaráda či kamarádku.

Přihlášky: e-mailem na info@mojeeft.cz (jméno, telefon a e-mail) nebo přes rezervační systém

Hodnocení účastníků:

"Kurz byl pro mne velmi přínosný, seznámení s technikou EFT vnímám jako velkou možnost zlepšení mého života.Pochopitelnou cestou si mohu pomoci v náročných situacích, zpracovávat vztahy a vypořádat se s negativními vlivy okolí.Je to metoda jednoduchá, vhodná pro každého, kdo chce pro sebe něco udělat.
S vedením a organizací kurzu jsem byla maximálně spokojená, po celou dobu vládla příjemná,upřímná a otevřená atmosféra.
Velmi děkuji Martině za úžasnou zkušenost!
"
Kamila Veselá,absolventka kurzu Začínáme s EFT, říjen 2011

"Moc děkuji za tak užasný kurz EFT.Myslím,že tutu techniku by měl umět snad každý,protože je upně jednoduchá a hlavně je velkým přínosem pro každého kdo ji zkusí.Kurz byl perfektně vedený a technika velmi dobře vysvětlená."
Zdeňka K, Začínáme s EFT, říjen 2001